Fenster Rapla Selveri suurjooksul triumfeerisid Julius Muriuki Wahome ning Liis-Grete Arro

Raplasse jooksma tulnud Leonid Latsepov soovis siin püüda 10 km Eesti rekordit (Tiidrek Nurme, 29.04, Rapla 2020), kuid väga kuuma ilma tõttu jäi see number seekord veel kahjuks kättesaamatuks. Esimesena jõudis põhidistantsi, Atla 10km jooksu finišisse, keenialane Julius Muriuki Wahome ajaga 30.13. Latsepov ületas finišisijoone teisena ajaga 30.25.

Kolmas mees oli Karel Hussar ajaga 31.24. Naistest jõudsid poodiumile Liis-Grete Arro, Helen Bell ja Pille Hinn vastavalt 35.16, 35.48 ja 36.25.

Jooksupäeva pikima distantsi, Harvikeri poolmaratoni esimene lõpetaja Kaupo Uuetoa astus üle finišijoone ajaga 1:16.19. Tema järel teine Jaan Lilleorg 1:17.16 ja kolmas Helari Laiakivi 1:20.10. Naistest tuli võitjaks Triin Gede ajaga 1:30.25, teise koha saavutas Anneli Ratassepp 1:30.52 ja kolmas oli Mari Boikov 1:32.22.

Päev algas ennelõunal YOOK noortejooksu ja Rappeli keskuse rahvajooksuga, mõlema pikkus 5 kilomeetrit. Noortejooksu starti oodati kõiki kuni 26-aastaseid jooksjaid. Noormeestest võitis jooksu Kalev Hõlpus ajaga 15.37,6 ja neidudest Merlin Toirk ajaga 23.02,0.

Kokku osales Rapla Selveri Suurjooksul sellel aastal põhidistantsidel üle 660 jooksusõbra ning Mamma lastejooksudel Sadolini spordihoone juures enam kui 550 last.

Fenster Rapla Selveri Suurjooksu korraldajad tänavad kõiki osalejaid, toetajaid ja vabatahtlikke panuse eest jooksu toimumisele.