15.07.24
 

Rapla Vallavalitsuse kontaktid

Üldtelefon: 489 0510

Vastuvõtu ajad:
T 9.00 - 13.00 ja 14.00 - 16.00

N 9.00 - 13.00 ja 14.00 - 18.00

Korrektse asjaajamise korraldamiseks, saatke palun e-kirjad aadressile rapla@rapla.ee, et need saaks registreerida asutuse dokumendiregistris ja suunata seejärel ametnikule täitmiseks.

Ametnike poole otse pöördumiseks on e-post aadressid: eesnimi.perenimi@rapla.ee

 

 

Ametikoht/ametijuhend Nimi Telefon e-post Märkused
vallavanem Gert Villard 517 7645 gert.villard@rapla.ee  
abivallavanem (haridus-, kultuuri- ja sotsiaalvaldkond)   5389 2441   mittepoliitiline, ametikoha ülesandeid täidavad vastavate valdkondade peaspetsialistid
abivallavanem (majandus- ja planeeringu valdkond) Toomas Nael 5332 5604 toomas.nael@rapla.ee mittepoliitiline
abivallavanem (arengu-, ettevõtluse-, innovatsiooni ja avalike suhete valdkond) Rain Terras 5723 9636 rain.terras@rapla.ee mittepoliitiline
vallasekretär Ülle Eesik-Pärn 5886 5930 ulle.eesik@rapla.ee  
finantsjuht Küllike Orul 5646 5865 kyllike.orul@rapla.ee  
piirkonna koordinaator Sven Murula 5699 5462 sven.murula@rapla.ee

Juuru ja Kaiu piirkonnas

Vastuvõtt:

  • Juuru teenuskeskuses (T)
  • Kaiu teenuskeskuses (N)
piirkonna koordinaator Anne Leht 525 8191 anne.leht@rapla.ee

Rapla külade ja Raikküla piirkonnas

Vastuvõtt:

  • Raikküla teenuskeskuses
 

Üldosakond

Üldtelefon 489 0510

Ametikoht/ametijuhend Nimi Telefon e-post Märkused
Kantselei peaspetsialist Kristel Takk

489 0518

529 9254

kristel.takk@rapla.ee  
vallasekretär Ülle Eesik-Pärn 5886 5930 ulle.eesik@rapla.ee  
vallasekretäri abi Ants Soodla  489 0518
505 9718
ants.soodla@rapla.ee  
volikogu sekretär Irma Kirst 489 0510 irma.kirst@rapla.ee  
kantselei spetsialist Kärt Põvvat 5699 5461
489 0510
kart.povvat@rapla.ee  
andmekaitsespetsialist Maie Teearu 5919 7640 maie.teearu@rapla.ee Kaiu teenuskeskuses
meediaspetsialist Katrin Kruusimägi 5698 7818 katrin.kruusimagi@rapla.ee  
IT spetsialist       teenusena sisse ostetud
jurist Virge Kuningas-Turu 5333 5328 virge.kuningasturu@rapla.ee  
personalispetsialist Diana Visnu 5194 7952 diana.visnu@rapla.ee  

 

Rahandusosakond

Ametikoht/ametijuhend

Nimi Telefon e-post Märkused
finantsjuht Küllike Orul 5646 5865 kyllike.orul@rapla.ee  
pearaamatupidaja Marju Toel  5886 7579 marju.toel@rapla.ee  
rahanduse peaspetsialist Anneli Reissar 5349 0137 anneli.reissar@rapla.ee  
raamatupidaja Anne-Liis Valbrit 5333 2308  anne-liis.valbrit@rapla.ee  
raamatupidaja Ene Fuchs 5300 2861  ene.fusch@rapla.ee  
raamatupidaja Sirje Lehtmaa 5347 1007 sirje.lehtmaa@rapla.ee  
raamatupidaja-administraator Katrin Arro 5887 9452  katrin.arro@rapla.ee  
raamatupidaja-administraator Marje Rosenthal 5886 4756 marje.rosenthal@rapla.ee  
raamatupidaja-administraator Õnne Merdikes 5886 7784 onne.merdikes@rapla.ee  

 

Haridus-, kultuuri- ja sotsiaalosakond

Ametikoht/ametijuhend Nimi Telefon e-post Märkused
abivallavanem   5389 2441    
hariduse ja kultuuritöö peaspetsialist Ruth Lippus 5384 1582 ruth.lippus@rapla.ee  
haridusspetsialist Lea Leppik 5561 5405 lea.leppik@rapla.ee  
kultuuri- ja noorsootööspetsialist Helen Hints 5598 7070 helen.hints@rapla.ee  
spordi- ja tervisedenduse spetsialist Eveli Truia

5553 1785

eveli.truia@rapla.ee  
sotsiaaltöö peaspetsialist Anne-Ly Pedaja

5342 6030

anne-ly.pedaja@rapla.ee  
sotsiaaltööspetsialist Maarika Leenurm 5562 3828 maarika.leenurm@rapla.ee Rapla vallamajas
sotsiaaltööspetsialist Chrity Tammis 5866 8695 chrity.tammis@rapla.ee

Rapla vallamajas

(E) Raikküla teenuskeskuses - vastuvõtt eelneval kokkuleppel

 

sotsiaaltööspetsialist Kai Kipper 5400 5812 kai.kipper@rapla.ee

Rapla vallamajas

Kaiu teenuskeskuses

(T ja N)

sotsiaaltööspetsialist Kadri Puusepp 5699 5463 kadri.puusepp@rapla.ee

Rapla vallamajas

Juuru teenuskeskuses

(T ja N)

lastekaitsespetsialist Liina Vesso 524 0423 liina.vesso@rapla.ee  
lastekaitsespetsialist Sirje Praks 5345 6452 sirje.praks@rapla.ee  
lastekaitsespetsialist  Hanna-Liisa Tiitso 504 8563 hannaliisa.tiitso@rapla.ee  
hoolekandetöötaja   5886 3764   Rapla Hooldekeskuse koosseisus
juhtumikorraldaja Eleri Jansen 5399 8482 eleri.jansen@rapla.ee ISTE projekt
 

Majandus- ja planeeringuosakond

Ametikoht/ametijuhend Nimi Telefon e-post Märkused
abivallavanem Toomas Nael 5332 5604 toomas.nael@rapla.ee  
hankespetsialist       teenusena sisse ostetud
vallaarhitekt Cerly-Marko Järvela 506 1360 marko.jarvela@rapla.ee

vastuvõtt eelneval kokkuleppel

keskkonnaspetsialist Liis Lillemets 5196 1807 liis.lillemets@rapla.ee  
maakorralduse peaspetsialist Ene Nüganen 5818 8845 ene.nuganen@rapla.ee  
teede spetsialist Andre-Andy Bernhardt   5342 3541 andreandy.bernhardt@rapla.ee

vastuvõtt eelneval kokkuleppel

andmetöötlusspetsialist Sirje Salu 5919 7970 sirje.salu@rapla.ee  
valla aednik Sirle Sule 5557 8210 sirle.sule@rapla.ee  
maakorraldusspetsialist Tiit Olju 508 6475 tiit.olju@rapla.ee  
ehitusspetsialist Vallo Leinberg 5699 5465 vallo.leinberg@rapla.ee  
ehitusspetsialist Martin Maltsar 5302 0138 martin.maltsar@rapla.ee  
ehituse peaspetsialist Sven Kornak 5349 4671 sven.kornak@rapla.ee  
projektide ja planeeringute spetsialist  (v. a ehitusprojektid) Tiina Martin 5554 3755 tiina.martin@rapla.ee  
järelevalvespetsialist Marge Mäekivi 5193 6428 marge.maekivi@rapla.ee  
 

Arengu-, ettevõtlus-, innovatsiooni ja avalike suhete osakond

Ametikoht/ametijuhend Nimi Telefon e-post Märkused
abivallavanem Rain Terras 5723 9636 rain.terras@rapla.ee  
arendusjuht Heiti Vahtra 5344 6645 heiti.vahtra@rapla.ee  

Rahvastikutoimingud 

Ametikoht/ametijuhend Nimi Telefon e-post Märkused
rahvastikuregistri spetsialist Eha Tolm 5919 7589 eha.tolm@rapla.ee  
perekonnaseisuametnik Marju Pajo 5303 7344 marju.pajo@rapla.ee  
perekonnaseisuametnik Maie Kuusemets 5326 7601 maie.kuusemets@rapla.ee