14.06.23

Volikogu komisjonid

Eelarve- ja arengukomisjon

Rapla Vallavolikogu eelarve- ja arengukomisjoni põhimäärus

esimees Ain Täpsi -  ain@rmw.ee

aseesimees Andrus Tamm - andrus.tamm@eesti.ee
liikmed:

Margus Jaanson
Anne Kalf
Rene Kokk
Ilvi Pere
Jane Schelejev
Inna Tamm
Kalle Toomet
Hannes Vald

 

 

Hariduskomisjon

Rapla Vallavolikogu hariduskomisjoni põhimäärus

esimees Jane Schelejev -  janesc74@gmail.com
aseesimees Erti Suurtalu - erti.suurtalu@gmail.com
liikmed:

Gaida Kabral
Anne Kalf
Marttina Kallaste
Rita Kikajon
Ülle Kiviste
Kalle Kõiv
Kristi Luik
Tarmo Lukk
Janne Liidik
Andres Sahkur
Hannes Vald
Lea Vendik
Sulev Viiron

 

Kogukonnakomisjon

Rapla Vallavolikogu kogukonnakomisjoni põhimäärus

esimees Anne Kalf - 5361 1901, kalfanne@gmail.com
aseesimees Hannes Vald - 527 4283, hannesvald@gmail.com
liikmed:

Kuuno Ahlberg
Elmo Hunt
Kalle Kõiv
Tarmo Lukk
Külliki Malken
Aili Urke
Erika Reinumägi
Raigo Saariste
Rait Talvik
Inna Tamm
Kalle Toomet
Valter Uusberg
Siim Välman

 

Kultuuri- ja spordikomisjon

Rapla Vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni põhimäärus

esimees Ilvi Pere - ilvi.pere@gmail.com
aseesimees Valter Uusberg - 529 9262, valter.uusberg@gmail.com
liikmed:

Anne Kalf
Kalle Kilter
Katrin Klaebo
Meelis Mägi
Jaanus Piirimees
Piia Põder
Maris Rudnevs
Andres Sahkur
Age Tekku
Taavi Tüvist
Aili Urke
Jorma Vangonen
Mikk Virki
 


Majandus- ja keskkonnakomisjon

Rapla Vallavolikogu majandus- ja keskkonnakomisjoni põhimäärus

esimees Margus Jaanson - margus.jaanson@gmail.com
aseesimees Kaisa Kuusemets -  kuusemetskaisa@gmail.com
liikmed:

Kuuno Ahlberg
Aare Heinvee
Argo Kalda
Ruudi Kitsapea
Rene Kokk
Tarmo Lukk
Ivar Murd
Jaak Ohaka
Andrus Pavelson
Fredi Pihlas
Doris Lisett Rudnevs
Maris Rudnevs
Ain Täpsi 
 


Revisjonikomisjon

Rapla Vallavolikogu revisjonikomisjoni põhimäärus

esimees Alar Mutli - suurejyri@gmail.com
aseesimees Kuuno Ahlberg - kuunoahlberg@gmail.com
liige:
Andrus Tamm

 

Sotsiaal- ja tervisekomisjon

Rapla Vallavolikogu sotsiaal- ja tervisekomisjoni põhimäärus

esimees Inna Tamm - ynna.tamm@gmail.com
aseesimees Meelis Mägi - 506 3491, meelisster@gmail.com
liikmed:

Kaja Heinsaar
Kuuno Ahlberg
Ülle Kiviste
Janne Liidik
Kadri Luga
Marek Mettas
Diana Mäng
Monika Pavelson
Andres Sahkur
Jane Schelejev
Janely Susi
Kalle Toomet