« Tagasi

AVIS UTILITAS Rapla alistas meistriliiga pronksiseerias mängudega 3:1 Pärnu Sadama ja tituleeriti kodupubliku ees väärtuslike medalite omanikeks!

AVIS UTILITAS Rapla korvpallimeeskonna ametlik uudiskiri 2024 jõudis eelmise nädala lõpus postkastidesse rõõmsa ja säravana:

Tulise pronksiseeria neljas mäng kuulus tänu ühtsele ja meeskondlikule tegutsemisele juba esimestest minutitest alates AVIS UTILITAS Raplale. Sadolin spordihoones oma viskekontserti kiirelt käima pannud kodumeeskond võitis avaperioodi tulemusega 28:18.

Mängupildi selge domineerimine ja väljakul tõelise innuga lahenduste otsimine jätkus ka teisel veerandajal ning poolaja pausiks oli AVIS UTILITAS Rapla eduseis 43:30.

Ka kohtumise teine pool kulges selgelt AVIS UTILITAS Rapla dikteerimisel ja järjekindlalt turvalist eduseisu säilitanud meeskond muutus rünnakul ääretult tuliseks. Just magusate kaugvisete toel hoogu sattunud Rapla paisutas kolmanda veerandi lõpuks vahe skooriga 69:51 juba 18. punkti peale.

Nii polnudki sel õhtul Pärnu Sadamast AVIS UTILITAS Raplale ülemäära suurt vastast ning viimasel veerandil oli suuresti juba lihtsalt lõpptulemuse vormistamine. Terve kohtumise vältel enesekindlalt pallinud ja liidrirolli hoidnud Rapla teenis tulemusega 82:66 kindla võidu ning koos sellega ka seeriavõidu 3:1 ja kirjeldamatult väärtuslikud pronksmedalid!

Hooaja jooksul nii mõnegi keerdkäigu ja meeskonna olulisuses kahtlejatega silmitsi seisnud AVIS UTILITAS Rapla tuli mõõnast auga välja ning võib kaela saadud medalitega 2023/24 hooaja edukalt lõppenuks lugeda!

Palju, palju õnne vaprale meeskonnale ja suur tänu selle hooaja eest!

Palju õnne fännidele ja kõikidele spordisõpradele!