6.04.22

Volikogu komisjonid

Eelarve- ja arengukomisjon

Rapla Vallavolikogu eelarve- ja arengukomisjoni põhimäärus

esimees Ain Täpsi -  ain@rmw.ee

aseesimees Andrus Tamm - andrus.tamm@eesti.ee
liikmed:

Margus Jaanson
Anne Kalf
Rene Kokk
Alar Mutli
Ilvi Pere
Jane Schelejev
Inna Tamm
Kalle Toomet

 

Hariduskomisjon

Rapla Vallavolikogu hariduskomisjoni põhimäärus

esimees Jane Schelejev -  janesc74@gmail.com
aseesimees Erti Suurtalu - erti.suurtalu@gmail.com
liikmed:

Kristina Eesmets
Gaida Kabral
Anne Kalf
Marttina Kallaste
Rita Kikajon
Ülle Kiviste
Kalle Kõiv
Tarmo Lukk
Janne Liidik
Andres Sahkur
Hannes Vald
Lea Vendik
Sulev Viiron

 

Kultuuri- ja spordikomisjon

Rapla Vallavolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni põhimäärus

esimees Ilvi Pere - ilvi.pere@gmail.com
aseesimees Valter Uusberg - 529 9262, valter.uusberg@gmail.com
liikmed:

Argo Kalda
Anne Kalf
Kalle Kilter
Katrin Klaebo
Meelis Mägi
Jaanus Piirimees
Piia Põder
Liisi Redlich
Maris Rudnevs
Andres Sahkur
Taavi Tüvist
Jorma Vangonen
Mikk Virki
 


Majandus- ja keskkonnakomisjon

Rapla Vallavolikogu majandus- ja keskkonnakomisjoni põhimäärus

esimees Margus Jaanson - margus.jaanson@gmail.com
aseesimees Kristjan Aller -  kristjan@alu.ee
liikmed:

Kuuno Ahlberg
Aare Heinvee
Argo Kalda
Ruudi Kitsapea
Rene Kokk
Tarmo Lukk
Ivar Murd
Jaak Ohaka
Andrus Pavelson
Fredi Pihlas
Doris Lisett Rudnevs
Maris Rudnevs
Ain Täpsi 
 


Revisjonikomisjon

Rapla Vallavolikogu revisjonikomisjoni põhimäärus

esimees Alar Mutli - suurejyri@gmail.com
aseesimees Kuuno Ahlberg - kuunoahlberg@gmail.com
liige:
Andrus Tamm

 

Sotsiaal- ja tervisekomisjon

Rapla Vallavolikogu sotsiaal- ja tervisekomisjoni põhimäärus

esimees Inna Tamm - ynna.tamm@gmail.com
aseesimees Meelis Mägi - 506 3491, meelisster@gmail.com
liikmed:

Kaja Heinsaar
Argo Kalda
Ülle Kiviste
Janne Liidik
Marek Mettas
Alar Mutli
Diana Mäng
Monika Pavelson
Anne-Ly Pedaja
Andres Sahkur
Jane Schelejev
Janely Susi
Kalle Toomet

 

Kogukonnakomisjon

Rapla Vallavolikogu kogukonnakomisjoni põhimäärus

esimees Anne Kalf - 5361 1901, kalfanne@gmail.com
aseesimees Hannes Vald - 527 4283, hannesvald@gmail.com
liikmed:

Kuuno Ahlberg
Siim Kohari
Martin Kõrgla
Tarmo Lukk
Külliki Malken
Raiko Oja
Aili Raidma
Erika Reinumägi
Raigo Saariste
Inna Tamm
Kalle Toomet
Valter Uusberg
Siim Välman