« Tagasi

Sinililleseikus Rapla vallas

Rapla ringkonna naiskodukaitsjad korraldavad juba teist korda "Anname au!" kampaania raames annetuste kogumiseks Raplamaal Sinililleseikluse. Rapla vallas saab rajale asuda Raplas, Alus ja Pirgus.

Sinililleseiklus on põnev nutiorienteerumine, kus igas punktis ootab osalejaid, kas küsimus või vahva ülesanne. Mõned küsimused on seotud konkreetse punkti asukohaga ja teistel pole asukohaga midagi pistmist.

Seigelda saab üksi, kaaslasega või kogu perega. Seiklemiseks on vaja internetiühendusega mobiiltelefoni ja rõõmsat meelt.

Rajad on 3-5 kilomeetrit pikad. Raplas ja Alus saab seigelda kasvõi lapsevankrit lükates. 

Pääsu Sinililleseikluse rajale tagab annetuse tegemine.

Sinililleseiklus on avatud kuni 23. aprillini. Kogu täpsema info toodetest ja rajale mineku kohta leiab Sinililleseikluse leheküljelt https://sinililleseiklus.voog.com/

Kes tunneb, et tahaks veteranide toetuseks oma panuse anda, aga ei soovi seigelda, saab ka kodululehelt toetamiseks vajaliku info.

Anname koos au!

...................

Tänavu kevadel aitavad Sinilille sümboolika müügist kogutud annetused lisaks veteranide spordi- ja õppetegevuse toetamisele ka soetada ITK Taastusravikeskusel käeroboti ja toetada Ukraina veteranide ravi- ja rehabilitatsioonikulusid.

Vaata lisaks:
Sinililleseiklus- Rapla naiskodukaitse seiklusmäng – Sinililleseiklus

FB üritus