« Tagasi

Romantika metsa all, AGA...

Laupäeval, 17.09.2022, toimub taas kord Eestist alguse saanud Maailmakoristuspäev, mis on ajaloo suurim üleilmne kodanikualgatus. Sellest võtavad osa miljonid inimesed enam kui 180 riigist, eesmärgiga muuta oma kodu puhtamaks! Vaata nende kodulehte ja registreeru lüües kaasa selles ägedas algatuses: https://www.maailmakoristus.ee/

Rapla Vallavalitsuse esindajad jätsid meie keskkonnaspetsialisti Liisi üleskutsel täna hommikuvõimlemise selleks, et päev enne suuraktsiooni koristamine ise ette võtta! Selleks suundus seltskond ametnikke, kilekotid käes, juba kella kaheksast värskest vihmajärgsest õhust pakatavasse Rapla Automi platsi tagusesse metsa.

Romantika! AGA, vaid tunniga toodi sealt välja nii traktori Belarus MTZ 82 korpuse jubin, auto rehv kui hulgaliselt muud prügi.

Head romantikud, linnulaulu ja metsavarju nautijad, noored ja vanad! Meil on ütlemata hea võimalus oma koduuksest välja astudes maksimaalselt mõnekümne minutiga jõuda metsarohelusse. Paljude elanike jaoks maailmas on see privileeg. Meie mõtetest saavad teod ning tegudest harjumused, mida kanname kaasas ja anname edasi oma lastele ja lastelastele. Kutsun teid kõiki seda privileegi mõistma ja hoidma puhtana nii oma enda kodu ümbrust, avalikku ruumi kui ka meie ühiseid metsaaluseid. Romantika metsa all, AGA igasugune tagajärg võtkem endaga kaasa, tagades romantilise võimaluse ka teistele ja endalegi järgmiseks korraks!

Muidugi osalegem Maailmakoristuspäeval 2022!

Rain Terras
abivallavanem