19.04.22

Rapla valla külavanemad

Rapla valla külavanema statuut

Rapla valla külavanema statuut

 

Külavanemad

Alu kant

Kalevi ja Alu-Metsküla külavanem Margus Laurimaa 5565 0765 marguslaurimaa@gmail.com
Sikeldi külavanem Marve Reede 526 2373 marwe@hot.ee

 

Hagudi kant

Hagudi külavanem Andres Raja 5787 4963 hagudikyla@gmail.com
Abikülavanem Meelika Reede 5668 1409 rikoke@hotmail.com
Purila külavanem Siim Pärn   purila@purila.ee
Röa külavanem Margo Koppelmann   margo.koppelmann@gmail.com

 

Juuru kant

Härgla külavanem Villu Susi   villu.susi@mail.ee
Järlepa, Jaluse ja Sadala külavanem Külliki Malken 510 2690 kylliki.malken@gmail.com

 

Kabala kant

Jalase küla esindaja Urmas Tulvik   urmastulvik@gmail.com

 

Kaiu kant

Karitsa külavanem Marek Mäekivi 527 5900 marekmaekivi@gmail.com
Kasvandu külavanem Siim Kohari 5622 3352 siim.kohari@gmail.com
Vana-Kaiu külavanem Marten Kivinukk 5349 8369 marten.kivinukk@gmail.com

 

Kodila kant

Kelba külavanem Ain Kalamäe 508 4230  
Oela külavanem Karl-Hendrik Lister 5615 0680 karl@mihkliandrese.ee
Ohulepa külavanem Raul Udam 504 5195 raul.udam@gmail.com
Raka külavanem Tiit Tammsaar 503 9108 tiit.tammsaar@mail.ee

 

Kuimetsa kant

Kuimetsa külavanem Iiris Saluri 527 4539 saluri.iiris@gmail.com
Tamsi ja Oblu  Kontaktisik Ingrid Visk   ingridvisk@hot.ee
Vaopere külavanem Kertu Künnapas 5667 2727 vaopere@gmail.com

 

Kuusiku kant

Kuusiku ja Iira külavanem Ants Kuningas 518 5977 ants.kuningas@gmail.com

 

Lipa kant

Metsküla külavanem Margo Aedla 5656 7973 margoaedla@hot.ee

 

Purku kant

Purku küla esindaja Ede Talistu   ede.talistu@mail.ee

 

Rapla kant

Nõmme külavanem Aivi Meister 5568 3543 aivi.meister@kohus.ee
Uusküla külavanem Armar Paidla 514 1837 armar@rajakaar.ee
Valtu külavanem Harri Riim 5645 2773 harri@veskisepad.ee

 

Vahastu kant

Vahastu kandi külad külavanem Karine Vest 5347 7579 kariner125@gmail.com

 

 

Toimetaja: KATRIN KRUUSIMÄGI