« Tagasi

Raplas avati täna jalgpallihall

Foto Taimo Tammik

Rapla spordirahval on täna jälle põhjust rõõmustamiseks: uksed avas värske jalgpallihall. Halli, mis tundub seest veel suurem kui väljast, saavad kasutada aastaringselt lisaks jalgpalluritele ka kooliõpilased kehalise kasvatuse tundide läbiviimiseks. Samuti on see hea võimalus tantsijatel vihmase ilma korral tantsupeoeelsete treeningute läbiviimiseks.

Rapla jalgpallihalli avamisel lõikasid linti Marek Jassik  KMG Inseneriehituse ASist, Kaino Tülle Asematic OÜst, Rapla vallavolikogu esimees Kalle Toomet ja vallavanem Gert Villard.

Suur tänu KMG Inseneriehituse ASile ja Asematic OÜle  pneumohalli ehitamise ning P.P. Ehitusjärelevalve OÜle järelevalve eest.

Aitäh rahastajatele, kelle toel kogu kompleks valmis: Kultuuriministeerium – 1 500 000 EUR; Eesti Jalgpalli Liit – 100 000 EUR; Maakondade arengustrateegia elluviimise toetus 85 224 EUR. Kogu kompleksi rajamiseks on kulunud  2 747 755 EUR, millest pneumohalli rajamise kulu on 1 611582,42 EUR

Aitäh Rapla Tantsustuudio tüdrukutele, et meie lindilõikamise tseremooniale särtsu tõite ja aitäh Raplamaa Jalgpallikoolile, kes seadis avamispäeval halli üles mitmed harjutusväljakud, millel kõik huvilised said enne Raplamaa JK II ja Tallinna JK Jalgpallihaigla vahelist matši oma osavust proovida.

Rohkem pilte sündmusest näed valla FB lehelt (vajuta valla vapile või F ikoonile).