« Tagasi

Kaiu Hariduskeskuse ehitus on ajutiselt peatatud

Rapla Vallavalitsus sõlmis 2021. aasta augustikuus Kaiu Hariduskeskuse ehituseks riigihanke tulemusel töövõtulepingu Haart Ehitus OÜga.  Ehitustegevus algas oktoobris 2021. Tööde valmimise tähtaeg oli planeeritud detsembri lõppu 2022.

Haart Ehitus OÜ teavitas  Rapla Vallavalitsust, et nad on lähiajal esitamas pankrotiavaldust ja sellest tulenevalt sunnitud lõpetama tegevuse Kaiu Hariduskeskuse objektil.

Ettevõte märgib oma teates, et pärast 23 aasta pikkust üsnagi edukat tegutsemist on nad jõudnud seisu, kus mõne tellija poolne pahatahtlik käitumine ja soovimatus probleemide lahendamiseks kompromisse teha ning majanduses toimuv, on viinud nad olukorda, kus ei suudeta enam oma kohustusi täita ja lähtuvalt sellest on nad ka sunnitud lõpetama tegevuse Kaiu Hariduskeskuse objektil.

Oma kirjas tänab Haart Ehitus OÜ aastatepikkuse koostöö eest ja vabandab südamest võimalike kahjude eest, mida nende pankrot kaasa tuua võib.

Rapla Vallavalitsus tegeleb hetkel objektil tööde seisu fikseerimise ja ehitusobjekti turvalisuse tagamisega ning  on alustanud aktiivselt uue ehitaja leidmise menetluse ettevalmistustega.