« Tagasi

Omniva alustas vähese kasutusega kirjakastide eemaldamisega

Vastavalt varasemale Omniva ning valla esindajate kokkuleppele ajakohastada posti- ja pakiteenuste korraldust, alustas Omniva 46. nädalal kokku lepitud väga vähe kasutusel (alla 5 kirja kuus) või kasutuseta kirjakastide eemaldamist.

Kirjakastide eemaldamist alustatakse järk-järgult ja viiakse läbi järgmiste kuude jooksul.

Tulemusena jäävad alles hetkel aktiivselt kasutusel kirjakastid, mida tühjendatakse 5 päeval nädalas. Lisaks vahetatakse välja vananenud ja amortiseerunud kirjakastid, et asendada need uutega.

Kutsu personaalne kirjakandja endale koju!
Postipunkt ei ole lähedal, aga soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja? Kutsu selleks personaalne kirjakandja koju või tööle! See on tasuta kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest.

Personaalse kirjakandja tellimine on imelihtne!
Tellimiseks helista telefonil 661 6616 või kirjuta www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi, mis teenust soovid ja aadress. Omniva klienditeenindaja võtab Sinuga ühendust ja lepib kokku teenindamise aja. Tellimus täidetakse üldjuhul järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.