« Tagasi

Hagudi Põhikooli lõpetajad väisasid vallavalitsust

Pildistas Helen Hints

Täna käis meil külas Hagudi Põhikooli 9. klass. Allakirjutanu tutvustas koos oma töövarju Artiga vallavalitsuse tööruume. Noored said ülevaate nii kohaliku omavalitsuse üldisest töökorraldusest kui ka koduvallas käimasolevatest projektidest. Valla elu mitmekesisus sõltub suuresti siin elavatest inimestest ja nii peatuti ka meie sädeinimeste poolt korraldatavatel erinevatel üritustel.

Kuna eksamiperiood on tulekul ja pinged õhus, siis vaatasime otsa ka meie enda kodukandi mõnusatele võimalustele akude laadimiseks näiteks terviseradadel. Puhuti niisama juttu nagu näiteks õppimisest kodust kaugemal Eestis ja välismaal, enese valmisolekust raskuste ületamiseks, aga ka eksimise loomulikkusest, kui on tahe sellest midagi õppida.

Töövari näitas erinevate teemadega kaasas olemist, lisades aeg-ajalt omapoolseid täpsustusi. 

Muidugi jõuti jutuga ka spaahotellini, millest arenes välja arutelu küsimuse "MIKS?" olulisus: vallavalitsus alustab investori otsingu kampaaniat ja siin tuleb võimalikult täpselt vastata sellele küsimusele. Miks peaks investor tahtma teha investeeringut just siia? Nii tuleb "MIKS?" küsimust küsida ka endalt, vanematelt ja ükskõik kellelt, kui mingi tegevuse eesmärk ei ole selge või tahe on saada kinnitust otsuse õigsusele.  

Mis seal salata, noorte energia on nakatav!

Vallavalitsus soovib nii Hagudi Põhikooli lõpetajatele kui ka kõikidele koolieksamiteks valmistujatele edu ning julgeid otsuseid edaspidiste valikute tegemiseks!

Rain Terras
Abivallavanem